Personal

Lisa Johansson Schouenke

Bibliotekschef

0495-240080

lisa.johansson.schouenke@hultsfred.se

 

Calle Ljungberg

IT-bibliotekarie. Hultsfreds bibliotek

0495-240081

carl-johan.ljungberg@hultsfred.se

 

Hampus Eriksson

Bibliotekarie. Hultsfreds bibliotek, Gymnasiebiblioteket och Albäcksskolans bibliotek

0495-240084

hampus.eriksson@hultsfred.se

 

Karolina Stenström

Barnbibliotekarie, Skolbibliotekarie på Hultsfreds bibliotek.

0495-240084

karolina.stenstrom@hultsfred.se

 

Lindha Wahlgren

Biblioteksassistent. Hultsfreds bibliotek

0495-240084

lindha.wahlgren@hultsfred.se

 

Maria Johansson

Bibliotekarie. Hultsfreds bibliotek

0495-240084

maria.johansson@hultsfred.se

 

Maria Tunek

Bibliotekarie. Hultsfreds bibliotek

0495-240084

maria.tunek@hultsfred.se

 

Neroz Mohamad

Biblioteksassistent

0495-240084

neroz.mohamad@hultsfred.se

 

Rebecka Didriksson

Biblioteksassistent. Hultsfreds bibliotek.

0495-240084

rebecka.didriksson@hultsfred.se

 

Sandra Lönn

Biblioteksassistent. Hultsfreds bibliotek och Silverdalens skolbibliotek

0495-240084

sandra.lonn@hultsfred.se

 

Zarah Ragnvaldsson

Biblioteksassistent. Hultsfreds bibliotek och Målilla skolbibliotek

0495-240084

zarah.ragnvaldsson@hultsfred.se

 

Olivia Gustafsson

Bibliotekarie. Virserums och Hultsfreds bibliotek.

0495-240372

olivia.gustafsson@hultsfred.se

 

Marie Sandell

Socialbibliotekarie. Virserums och Hultsfreds bibliotek.

0495-240083

marie.sandell@hultsfred.se

Sök

Språk