Personal

Lisa Johansson Schouenke

Bibliotekschef

0495-240080

lisa.johansson.schouenke@hultsfred.se

 

Calle Ljungberg

IT-bibliotekarie. Hultsfreds bibliotek och Albäcksskolans bibliotek

0495-240081

carl-johan.ljungberg@hultsfred.se

 

Hampus Eriksson

Bibliotekarie. Hultsfreds bibliotek, Gymnasiebiblioteket

0495-240085

hampus.eriksson@hultsfred.se

 

Karolina Stenström

Barnbibliotekarie, Skolbibliotekarie på Hultsfreds bibliotek.

0495-240084

karolina.stenstrom@hultsfred.se

 

Lindha Wahlgren

Biblioteksassistent Hultsfreds bibliotek

0495-240086

lindha.wahlgren@hultsfred.se

 

Maria Johansson

Bibliotekarie. Virserums bibliotek och Hultsfreds bibliotek

0495-240089

maria.johansson@hultsfred.se

 

Maria Tunek

Bibliotekarie. Hultsfreds bibliotek, Venhagsskolans bibliotek och Campus

0495-240082

maria.tunek@hultsfred.se

 

Neroz Mohamad

Biblioteksassistent

neroz.mohamad@hultsfred.se

 

Rebecka Didriksson

Biblioteksassistent. Hultsfreds bibliotek.

0495-240088

rebecka.didriksson@hultsfred.se

 

Sandra Lönn

Biblioteksassistent. Hultsfreds bibliotek och Silverdalens skolbibliotek

sandra.lonn@hultsfred.se

 

Zarah Ragnvaldsson

Biblioteksassistent. Hultsfreds bibliotek och Vena skolbibliotek

zarah.ragnvaldsson@hultsfred.se

 

Olivia Gustafsson

Bibliotekarie. Virserums och Hultsfreds bibliotek.

olivia.gustafsson@hultsfred.se

Sök

Språk